Posiadamy 25 lat doświadczenia w świadczeniu usług dla 2000 skutecznie rozwijających się przedsiębiorstw. Działalność przez nas budowaną opieramy na zaufaniu i rzeczywistych efektach.

Naszą misją jest zwiększenie konkurencyjności firm, z którymi współpracujemy, poprzez zwiększanie świadomości o ich funkcjonowaniu i ustalaniu priorytetów, które pomagają rozwijać się na rynku internetowym.

A

Nasz zespół stanowi grono wykwalifikowanych analityków, dla których nie istnieje pojęcie drobiazgu – każdy szczegół jest elementem strategii, która przynieść ma realny, pożądany efekt. Rozumiejąc potrzeby internetowych przedsiębiorców, tworzymy swobodną przestrzeń, w której to Ty decydujesz, jak chcesz się poruszać.

Zajmiemy się rzetelną oceną obecnej sytuacji, poprzez zebranie niezbędnych danych, wykonamy analizę konkurencji, zbadamy grupę docelową oraz jej potrzeby. Nasze doświadczenie pozwala nam na identyfikację problemu, rozwiązanie ich oraz w efekcie zwiększenie ruchu na Twojej stronie, pozyskanie nowych klientów i zachęcenie ich do konwersji. Zoptymalizujemy nie tylko Twoją stronę, ale również budżet, wspierając Twoje działania marketingowe i usprawniając kształtowanie całego biznesu. Dostarczymy dane o ruchu na stronie, ułatwiając także raportowanie bieżących spraw i dalsze budowanie strategii na ich podstawie.

Nasi specjaliści wykorzystują najnowsze rozwiązania i korzystają z najlepszych narzędzi, niezbędnych do gruntownej analizy danych, dzięki którym łatwiej będzie dostosować się do potrzeb Twojego potencjalnego klienta.

O nas
SARAH EARTH

Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojej firmy

Skontaktuj się z nami

Twoje zadowolenie oraz rozwój to nasz sukces, dlatego stawiamy na rzetelność i skuteczność.

 

Analityka.NET

zatroszczy się o Twój biznes